Pracownik produkcji -30 wakatów - praca od zaraz

Oferty pracy w Stalowej Woli
Kontakt:

08 lis 2018, 00:28

Poszukujesz pracy na stanowisku produkcyjnym? Nie boisz się pracy w ruchu?
Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 4 brygadowym?
Interesuje Cię możliwość stałego rozwoju zawodowego?
Posiadamy ofertę idealną dla Ciebie!
Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

- Pracownik produkcji
Miejsce pracy: NISKO

Oferujemy
- szybki i profesjonalny proces rekrutacji
- umowę o pracę tymczasową na czas określony
- atrakcyjne zarobki
- pracę w systemie zmianowym (4 brygadowym)
- możliwość zdobycia doświadczenia
- możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę
- pakiet benefitów RANDSTAD PLUS

Zadania
- prace związane z obróbką żeberek grzejnika, próba szczelności, malowanie, szpachlowanie, pakowanie
- kontrola jakości wyrobu gotowego zgodnie ze standardami firmy
- przestrzeganie zasad BHP
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Oczekujemy
- dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym
- wysoka motywacja i chęci do pracy
- mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym

Telefon: 605 194 894