Specjalista ds. kadr i płac

Oferty pracy w Kluczborku
Kontakt:

25 paź 2018, 01:31

Firma ATHLETIC Sp. z o. o. jest jednym z czołowych liderów w produkcji statywów do instrumentów muzycznych, skrzyń transportowych oraz profesjonalnych systemów scenicznych na świecie.
Do swojego działu personalnego w siedzibie spółki w Kluczborku stara się pozyskać kolejną osobę na stanowisko specjalista ds. kadr i płac

Zadania:
• administracja kadrowa pracowników
• naliczanie wynagrodzeń pracowników
• prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz umów cywilnoprawnych
• rozliczanie urlopów i chorobowych
• rozliczanie umów cywilnoprawnych
• współpraca z pozostałymi działami w firmie oraz z instytucjami zewnętrznymi tj. PUP, PIP, ZUS, US itp.

Wymagania:
• doświadczenie min. 2 lata
• dobra znajomość programów Płatnik, ERP OPTIMA lub innych programów kadrowych
• praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, zasad naliczania wynagrodzeń, rozliczania ZUS i PDOF
• mile widziane doświadczenie zatrudniania osób pozbawionych wolności
• wykształcenie min. średnie
• zaangażowanie i komunikatywność

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego
• miłą atmosferę pracy
• wynagrodzenie na poziomie 4 000,00 zł brutto

Telefon: 663 929 831