Informatyk presta shop programowanie z doświadczeniem

Oferty pracy w Kluczborku
Kontakt:

25 paź 2018, 01:28

opis stanowiska pracy
nasze produkty to szeroki asortyment artykułów agd sprzedawanych poprzez sklepy internetowe

jeśli jesteś osobą pasjonującą się marketingiem internetowym znasz sie na seo zagadnienia informatyczne nie są ci obce sprawnie poruszasz się po aplikacjach prestashop znasz się na rysunkach technicznych oraz szeroko pojętej informatyce podpartej doświadczeniem ta oferta jest dla ciebie

Oferujemy

- Pracę na cały etat

- Stawkę godzinową zależną od doświadczenia oraz premie

- możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym

- miejsce pracy powiat kluczborski

prosimy o cv ze zdjęciem
wymagania
- znajomość metod promocji w Internecie (pozycjonowanie, copywriting seo, adwords media społecznościowe)

- umiejętność pisania tekstów marketingowych i produktowych

-bardzo dobra znajomość z zakresu prestashop

- samodzielność, zaangażowanie i nastawienie na sukces

Mile widziane:

- znajomość podstaw fotografii i programów graficznych

- znajomość html php cms (typu Wordpress)

Telefon: 696 819 994