Pracownik magazynu - zacznij dzisiaj i zgarnij świąteczny bo

Oferty pracy w Brzegu
Kontakt:

25 paź 2018, 01:14

W tym roku nie czekaj do ostatniej chwili - już dzisiaj przygotuj swój portfel na świąteczne wydatki.
Pomożemy Ci zadbać o Twój budżet, byś mógł cieszyć się rodzinną atmosferą bez zmartwień o finanse.

Mamy dla Ciebie świetną ofertę zatrudnienia jako pracownik magazynowy w firmie z branży e-commerce.
Weź udział w naszej jesiennej rekrutacji i zgarnij dodatkowy bonus świąteczny 1300 zł brutto!*

oferujemy

- atrakcyjną stawkę godzinową + system premiowy do 15%
- dodatkowy bonus świąteczny w szczycie sezonu!
- bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym z Twojej miejscowości
- darmowy obiad w trakcie pracy
- przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę
- szkolenie wprowadzajace
- konkursy i zabawy w okresie przedświątecznym

zadania

- rozkładanie towarów na półki magazynu
- kompletacja i pakowanie

oczekujemy

- gotowości do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej - zmiana 10h
- dokładności w wykonywaniu obowiązków
- otwartości na informację zwrotną o wynikach swojej pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - zadzwoń lub wyślij sms o treści "praca" na numer 224544444