!! POSZUKIWANY Mistrz Produkcji !!

Oferty pracy w Nysie
Kontakt:

25 paź 2018, 01:00

Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko:

SHIFT LEADER PRODUKCJI
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

NASZA OFERTA DLA CIEBIE:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Czynny udział w projekcie greenfield
- Bogaty pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
- Dofinansowanie do lekcji języka angielskiego
- Kantynę pracowniczą – dofinansowane obiady, dania koreańskie
- Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe – szansa na odbycie szkoleń w HQ w Korei

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Efektywna organizacja i koordynacja bieżącej pracy pracowników podczas zmiany (7-20 osób)
- Nadzór nad bezpieczeństwem pracy oraz prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych
- Zapewnienie utrzymywania porządku i dyscypliny w obszarze produkcyjnym, m.in. wdrożenie i stosowanie standardu 5s
- Dzienne monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcji
- Realizowanie założonego planu produkcji
- Rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach
- Wdrażanie, motywowanie i ocenianie efektywności pracowników

U KANDYDATÓW ZWRACAMY UWAGĘ NA:

- Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym/ czterobrygadowym
- Minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcyjnym
- Dobra znajomość pakietu MS Office
- Dobra organizacja czasu pracy
- Nastawienie na realizację celów
- Umiejętność pracy w zespole

Telefon: 882 434 215