Pracownik biurowy

Oferty pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Kontakt:

24 paź 2018, 23:56

Biuro ALDORTAX zajmujące się rozliczeniami podatkowymi z zagranicy poszukuje osoby na stanowisko: pracownik biurowy.

Opis stanowiska:

- ogólna obsługa klienta ( telefon, email, osobiście )

- umiejętność podtrzymywania kontaktów z klientami

- odbiór i przygotowywanie poczty wychodzącej i przychodzącej ( w tym również poczty elektronicznej )

- kontakt z zagranicznymi urzędami

- sortowanie dokumentów i przygotowywanie ich do sporządzenia deklaracji

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie

- komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j.niemieckiego

- dobra znajomość obsługi komputera ( MS Windows, MS Office ) i urządzeń biurowych

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- stałe godziny pracy pon.-pt. ( 8.00 – 16.00 )

- wynagrodzenie od 2.100 zł brutto

Miejsce pracy: Aldortax, ul. Grunwaldzka 3, Kędzierzyn

Telefon: 505 505 154