Pomocnik operatora

Oferty pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Kontakt:

24 paź 2018, 23:51

Chcesz zarabiać najwięcej w regionie? Lubisz stabilne warunki pracy i możliwości rozwoju? Ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Dla firmy IFA Powertrain Polska - lidera w produkcji najlepszej jakości półosi napędowych do samochodów, poszukujemy 30 kandydatów na stanowisko - pracownik produkcji.

oferujemy

- umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
- zatrudnienie bezpośrednio przez zakład już po 6 miesiącach pracy
- wynagrodzenie najwyższe w regionie
- posiłki dla każdego pracownika
- dodatek do dojazdów
- realne możliwości rozwoju
- benefity pracownicze - pakiet RandstadPLUS ( prywatna opieka medyczna + karta sportowa + zniżki na zakupy)

zadania

- proste prace produkcyjne
- kontrola jakości produktów
- pakowanie gotowych produktów
- przestrzeganie przepisów BHP
- dbanie o czystość i ład

oczekujemy

- nie wymagamy doświadczenia zawodowego!
- gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4-brygadowym
- chęci nawiązania długotrwałej współpracy

Wyślij sms o treści PRACA, zadzwoń - 693 470 594