Doradca klienta w EOBUWIE.PL (CH Karolinka)

Oferty pracy w Opolu
Kontakt:

24 paź 2018, 23:40

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osób na stanowisko:

Doradca klienta w eobuwie.pl
Miejsce pracy: Opole, CH Karolinka

Zakres obowiązków:
•Obsługa klienta i doradztwo w wyborze produktów;
•Pomoc w obsłudze urządzeń elektronicznych (tabletów) przeznaczonych dla Klientów;

Jeśli:
•Masz w sobie mnóstwo energii i pozytywne nastawienie;
•Lubisz pracę w zespole, jesteś otwarty/a i szybko nawiązujesz kontakt z ludźmi;
•Cenisz sobie wyzwania i angażujesz się w wykonywaną pracę;
•Masz wykształcenie minimum średnie;
•Posiadasz doświadczenie w obsłudze Klienta oraz znasz język obcy będzie to dla nas dodatkowy atut!

Oferujemy:
•Umowę o pracę na dogodny dla Ciebie wymiar etatu: 1/1, ½, ¾.
•Wynagrodzenie składające się z podstawy (2800 brutto) oraz 2 systemów premiowych.
•Możliwość rozwoju swoich umiejętności i awansu;
•Zniżki na zakup produktów firmowych;
•Benefity pozapłacowe: karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna;
•Zatrudnienie w firmie będącej liderem polskiego rynku e-commerce w kategorii obuwie!

Telefon: +48 22 462 63 60