Księgowy/a z niemieckim

Oferty pracy w Sulęcinie
Kontakt:

24 paź 2018, 22:09

Pragniesz rozwijać się w obszarze finansów, a kontakt w języku niemieckim nie jest Ci straszny? Postaw zatem krok w karierze i aplikuj na stanowisko księgowej/księgowego z niemieckim:

miejsce pracy- okolice Słubic

oferujemy

- umowę o pracę stałą
- atrakcyjny system wynagrodzenia (stabilna podstawa, udział w programie premiowym)
- ścieżkę rozwoju i szkoleń)
- pakiet socjalny, m.in. opiekę medyczną, bony i paczki świąteczne
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

zadania

- monitorowanie terminowości płatności wśród klientów
- udział w procesie windykacyjnym
- kontakt z klientami firmy w języku niemieckim
- negocjowanie warunków spłaty należności
- działania prewencyjne, mające na celu zapobieganie pojawianiu się przeterminowanych należności
- ciągłe doskonalenie procesu odzyskiwania należności

oczekujemy

- wykształcenia min. średniego (mile widziane wyższe o profilu księgowość, finanse)
- mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości , windykacji
- dobrej znajomości języka niemieckiego
- znajomości obsługi pakietu MS Office
- staranności, komunikatywności

kontaktu telefonicznego pod numerem 605 303 807 .