Sprzedawca - Sulęcin

Oferty pracy w Sulęcinie
Kontakt:

24 paź 2018, 22:08

Artek spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., to prężnie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na runku, zajmująca się dystrybucją mięsa i wędlin oraz rozbiorem mięsa drobiowego, posiadająca sieć sklepów własnych „Żubr” i „Artek” poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:
Sprzedawca

Miejsce wykonywania pracy: Sulęcin

Wymagania
•mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
•gotowość do pracy w systemie zmianowym
•orzeczenie będzie dodatkowym atutem

Obowiązki
• obsługa klienta,
• przyjmowanie i wydawanie towaru
• obsługa kasy fiskalnej

Oferujemy
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
• umowę o pracę
• pakiet ubezpieczenia na życie dla pracowników i ich rodzin
• pakiety medyczne dla pracowników i ich rodzin
• karta Multisport

Telefon: 691 540 239