SOFTWARE ENGINEER

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
wbs
Posty: 16
Rejestracja: 17 sty 2011, 16:28

13 wrz 2011, 10:35

W&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta firmy działającej w branży systemów laserowych do cięcia diamentów, poszukujemy pracownika na stanowisko:

/systemy laserowe/

Nr ref: SE/BW/11
Miejsce pracy: Belgia / okolice Warszawy

W okolicach Warszawy planowane jest otwarcie nowego oddziału firmy odpowiedzialnego za serwis systemów laserowych budowanych w Belgii, a także doradztwo techniczne w Europie, USA, Azji i Afryce Południowej.
W związku z unikalnością oraz wysokim poziomem specjalizacji usług, inżynier na w/w stanowisku przez pierwsze 6-12 miesięcy będzie oddelegowany do pracy w siedzibie firmy w Belgii. W ramach struktury tworzonej w Polsce, Software Engineer będzie odpowiedzialny za programowanie nowych oraz unowocześnianych urządzeń elektromechanicznych.

Opis stanowiska pracy:
- Po przeszkoleniu w Belgii: programowanie nowych urządzeń elektro-mechanicznych lub unowocześnianych urządzeń, de-bugging istniejących części software’u.
- Tworzenie, uzupełnianie i aktualizacja software’u
- Tworzenie software’u diagnozującego możliwe błędy funkcjonowania różnych podzespołów systemu laserowego.
- Doradztwo softwarowe dla inżynierów serwisu.
- Współpraca z Electromechanical Engineerem w celu testowania i wdrażania nowo powstałych części software’u.
- Poprawne dokumentowanie i zabezpieczanie software’u zgodnie z procedurami firmy.

Wymagania:
- Umiejętność programowania w C++, Java, UML.
- Doświadczenie w oprogramowywaniu drobnych urządzeń mechanicznych sterowanych za pomocą PLC
- Umiejętność testowania oprogramowania na urządzeniach, na których ono powstało.
- Doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania sterującego urządzenia mechaniczne.
- Wykształcenie wyższe (informatyka).
- Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny).
- Umiejętność analizowania wymagań technicznych.
- Ciekawość i odwaga w szukaniu nowych rozwiązań.
- Wytrwałość, odpowiedzialność, entuzjazm.
- Prawo jazdy kat. B.
- Mile widziana znajomość SQL.

Firma oferuje:
- Szybki rozwój zawodowy w obrębie struktury firmy, będącej liderem w swojej branży.
- Możliwość zajęcia kluczowej pozycji w nowo tworzonym ośrodku technologicznym.
- Dostęp do najnowszej technologii i możliwość jej tworzenia w ramach działu R&D.
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
- W trakcie pobytu za granicą pracodawca pokrywa koszty zakwaterowania oraz wyjazdów do Polski (4 razy w roku).
- Umowę o pracę.
- Intensywny pakiet szkoleniowy.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: technologia@wbspraca.pl
W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: SE/BW/11

Dołącz do najlepszych!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Dane kontaktowe:
W&BS Doradztwo Personalne
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. (0-12) 398 41 44
fax. (0-12) 398 41 10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Zablokowany