Operator wózka widłowego z UDT - magazynier

Oferty pracy w Żarach
Kontakt:

24 paź 2018, 00:21

Szukasz pracy? Masz uprawnienia na wózki widłowe z UDT? Szukamy właśnie Ciebie!

Poszukujemy pracowników na stanowisko pracowników na stanowisko pracownika magazynowego / operatora wózka widłowego

Miejsce pracy: Żary

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2700 zł brutto,
- umowę o pracę tymczasową (opłacamy wszystkie składki, można ubezpieczyć członków rodziny, płatne urlopy),
- dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym w wysokości 500 zł brutto (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),
- dodatek za pracę w nocy oraz w godzinach nadliczbowych,
- bonusy finansowe i premie, darmowe posiłki,
- pracę w zgranym zespole, przy zaawansowanych, nowych technologiach,
- parking firmowy oraz dogodny dojazd komunikacją miejską i podmiejska (dojazd we własnym zakresie),
- pakiet benefitów Randstad Plus: opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online!

Zadania:
- praca w systemie trzyzmianowym z wolnymi weekendami lub w czterobrygadowym,
- obsługa wózka widłowego,
- odbiór wyrobów gotowych z produkcji,
- kontrola prawidłowości pracy wózka,
- przestrzeganie zasad BHP,
- drobne prace porządkowe w obrębie swojego stanowiska pracy.

Oczekujemy:
- uprawnień do prowadzenia wózków widłowych,
- motywacji i zaangażowania w pracę,
- umiejętności pracy w zespole,
- dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

Zaaplikuj już dziś! Praca czeka na Ciebie!

Możesz także wysłać SMS o treści "MAGAZYN ŻARY" na numer 609 306 808 !