Doradca Klienta Alior Bank Grajewo

Oferty pracy w Grajewie
Kontakt:

23 paź 2018, 21:25

Aktualnie poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku na stanowisko:

Doradca Klienta

Zakres obowiązków:
• aktywne i efektywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz z sektora mikro,
• zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów Banku,
• budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami,
• kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku

Wymagania:
• mile widziane wykształcenie wyższe ,
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych,
• bardzo dobra znajomość produktów bankowych oraz lokalnego rynku,
• dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel, Power Point),
• zdolności analityczne,
• nastawienie na realizację celów,
• umiejętność zarządzania zespołem,
• komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji biznesowych,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu,
• umiejętność rozwiązania problemów.

Oferujemy:
• umowę o pracę
• szkolenia wstępne organizowane przez Bank,
• możliwości rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie do wyboru (podstawa, prowizja lub podstawa + prowizja uzależniona od wielkości sprzedaży).

Telefon: 790 567 421