Naturhouse zatrudni Dietetyka

Oferty pracy w Augustowie
Kontakt:

23 paź 2018, 14:03

Miejsce pracy: Augustów
Opis stanowiska:

- fachowa obsługa klienta według schematu ustalonego przez centralę Naturhouse.
- prawidłowe i efektywne kierowanie funkcjonowaniem punktu Naturhouse.
- zdobywanie zaufania klienta
- zaangażowane uczestnictwo w akcjach, prowadzonych przez Naturhouse.

Oferujemy:

umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premie)
szkolenie na koszt firmy
miłą atmosferę pracy

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie, dietetyka)
- zorientowanie na klienta
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
- zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań
- wysoka kultura osobista

Telefon: 607 181 077