PIELĘGNIARZ/PIELĘGNIARKA Niemcy

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
p-o-s
Posty: 13
Rejestracja: 27 lip 2011, 12:11

29 sie 2011, 13:36

Dla naszego klienta, sieci domów spokojnej starości z Niemiec poszukujemy obecnie:

Pielęgniarki / Pielęgniarza

Miejsce pracy: Dom opieki
Czas pracy: pełny etat
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Opis stanowiska:
opieka nad osobami starszymi
planowanie opieki i dokumentacja przebiegu opieki
aktywizacja psycho-fizyczna mieszkańców domu opieki

Wymagania:
dyplom pielęgniarki/ pielęgniarza
mile widzialny licencjat z zakresu pielęgniarstwa
doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
empatia i szacunek w stosunku do osób starszych
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
komunikatywność i łatwość pracy w zespole
mile widziane Prawo Jazdy kat. B

Oferujemy:
stałą pracę w Niemczech – zatrudnienie przez niemieckiego pracodawcę na warunkach niemieckiego prawa pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie

Dodatkowe świadczenia:
dodatki za pracę po godzinach
darmowe zakwaterowanie

Kontakt
Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o przesłanie Państwa CV na maila sylwia.panek@p-o-s.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 785 082 020

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."