Spedytor Międzynarodowy

Oferty pracy w Iławie
Kontakt:

20 paź 2018, 15:22

Firma A&M Service poszukuje pracownika na stanowisko spedytor międzynarodowy.
Wymiar czasu pracy ½ etatu.

Zakres obowiązków:
- Planowanie i organizacja transportu drogowego samochodów
- Zlecanie i rozliczanie transportu
- Monitorowanie realizacji zlecenia spedycyjnego
- Zdobywanie nowych przepływów transportowych
- Negocjacje z klientem

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok
- Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
- Znajomość przepisów celnych i finansowych obowiązujących w transporcie międzynarodowym
- Umiejętność budowania relacji z klientem i przewoźnikiem
- Umiejętność pracy w warunkach presji
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Samodzielność

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej branży spedycyjnej i transportowej
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Niezbędne narzędzie do pracy
- Przyjazną atmosferę w pracy

Posiadanie własnej bazy klientów/przewoźników będzie dodatkowym atutem.

Telefon: 512 594 291