Hydraulik Monter instalacji sanitarnej /ogrzewania od 2000 E

Oferty pracy w Szczecinie
Kontakt:

19 paź 2018, 06:01

Hydraulik Monter instalacji sanitarnej / instalator ogrzewania od 2000 Euro
Miejsce pracy: Niemcy, Rheinland - Pfalz
Dla naszych klientów w Niemczech poszukujemy monterów instalacji sanitarnych, monterów ogrzewania
Obowiązki:
• wykonywanie instalacji wodno - kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, ogrzewania podłogowego, technologii kotłowni oraz przyłączy
Wymagania:
• znajomość rysunku technicznego
• doświadczenie min 3 lata
• samodzielność w prowadzeniu robót różnymi systemami
• umiejętność komunikacji z klientem
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Rzetelność, samodzielność i dokładność
Oferujemy:
• pracę na pełny etat + nadgodziny
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pomoc w zakwaterowaniu

Telefon: +48 664 131 875