Asystent Działu Technicznego

Oferty pracy w Szczecinie
Kontakt:

19 paź 2018, 05:59

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla jednego z naszych Klientów z branży morskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Stobno
Zadania:
• Przygotowanie na czas kompletu dokumentów technicznych dla klienta,
• Współpraca z biurem projektowym,
• Zarządzanie dokumentacją oraz jej archiwizacja w systemie.

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne,
• Dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Umiejętności pracy w grupie jak i samodzielnie,
• Systematyczność, zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
• Podstawowa znajomość z zakresu programu AutoCad.

Oferujemy:
• Umowę o pracę tymczasową z intencją stałego zatrudnienia,
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-16.00,
• Dojazd busem firmowym (z centrum).
Jeśli masz pytania zadzwoń: 695060520