Praca dla dekarzy, od zaraz

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Norwegii. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

17 paź 2018, 02:51

DekarzBudownictwo
Dla klienta potrzebujemy dekarza. Wymagane doswiadczenie w zawodzie oraz komunikatywnosc.
Kontakt: paulina.olbrys@randstad.no
Miejsce pracy:Haugesund i okolice Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:

Układanie izolacji termicznej
Zgrzewanie folii PVC i papy bitumicznej
Inne obowiązki związane z wykonywaniem prac na dachu Wymagania:
Doswiadczenie w zawodzie
Umiejetnosc pracy w zespole
Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego lub/i norweskiego
Samodzielnosc
Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pomoc polskiego konsultanta
Zorganizowane warunki mieszkaniowe
Pomoc w urzedowych formalnosiach, jak karta podatkowa, konto bankowe Prosimy o rejestracje na randstad.no (registrer CV)