TECHNIK ELEKTRYK - BORN, HOLANDIA

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Holandii. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 02:04

Miejsce pracy: Born (Holandia)
Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
Zakwaterowanie
Stałą opiekę polskiego koordynatora
Pomoc w organizacji wyjazdu
Zakres obowiązków:

Dokładny zakres obowiązków jest podawany w czasie rozmowy rekrutacyjnej
Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku, w tym ze sterownikami PLC
Wykształcenie kierunkowe w zakresie elektrotechniki
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)
Sprawdź aktualne oferty pracy:

abcwork.eu/strefa-pracownika/oferty-pracy/
ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESYŁANIE CV W JĘZ. ANGIELSKIM ZA POMOCĄ PRZYCISKU 'APLIKUJ TERAZ'!

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Aby móc wykorzystać Twoją aplikację w przyszłości, prosimy o dodatkowe złożenie poniższego oświadczenia poprzez załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu wykorzystania moich danych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”