Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
doradca
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2011, 19:54

09 kwie 2011, 20:01

Agencja Pośrednictwa Pracy DORADCA Ewa Prus
od 2004 roku zajmuje się poszukiwaniem miejsc pracy dla opiekunek osób starszych w Polsce i na terenie Niemiec i w chwili obecnej poszukuje:
OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH DO PRACY W NIEMCZECH

Zakres obowiązków:

kompleksowa opieka nad podopiecznym, wykonywanie prac domowych, robienie zakupów, towarzystwo,
wychodzenie na spacery z podopiecznym, organizowanie czasu, wsparcie emocjonalne.

Wymagania

- dobry stan zdrowia
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się z podopiecznym i w sytuacjach dnia codziennego
- referencje potwierdzające doświadczenie w opiece
- mile widziane prawo jazdy
- chęć pracy z osobami starszymi
- gotowość podjęcia pracy na okres 3, 6, lub 12 miesięcy

Oferujemy

- legalne zatrudnienie
- opłacone składki ZUS: emerytalne, rentowe, chorobowe i wypadkowe
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- zwrot kosztów podróży
- pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i doświadczenia
- osobom z podstawową znajomością języka niemieckiego oferujemy bezpłatne kursy doszkalające w Szczecinie

Aplikacje prosimy kierować na:
Al. Powstańców Wlkp. 63 A lok.105
70-130 Szczecin
tel: 91 485 38 70
biuro@doradca.org.pl

Z poniższym dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)
Zablokowany