PISANIE ARTYKUŁÓW ZA PIENIĄDZE

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
missiak
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2010, 14:37

02 lis 2010, 15:00

Witam wszystkich,

Poszukuję 1-2 osób potrafiących i lubiących pisać artykuły na różne tematy. Osoba ta musi znać podstawowe zasady formatowania tekstu, posiadać umiejętności ładnego i bezbłędnego pisania. Do obowiązków takiej osoby będzie należało pisanie dwóch typów artykułów:
Pierwszy to artykuły zawierające min. 2000 znaków ze spacjami.
Drugi typ to wiadomości zawierające 500-1000 znaków ze spacjami.

Artykuły te skierowane są do osób starszych. Są różno tematyczne, często odmienne od siebie - zdrowie, kulinaria, pieniądze, hobby, ogrodnictwo, służba zdrowia, kultura, film, miłość, związki, sport, turystyka, wycieczki, motoryzacja itp. Należy pisać cyklicznie na określone tematy. Tematyka się nie zmienia - jest ogólna. Nie wymagam wiedzy specjalistycznej na dane tematy, ale zależy mi, aby tworzone teksty brzmiały profesjonalnie i miały adekwatną formę do dziedziny, której dotyczą.

WAŻNE! Wszystkie tworzone teksty muszą być unikalne. Teksty skopiowane z Internetu lub książek są dla mnie bezwartościowe. Podczas pisania tekstów można oczywiście korzystać z innych źródeł jednak muszą one być pisane własnym językiem. Teksty będą sprawdzane narzędziem do wyszukiwania plagiatów!

Autor tekstów udzieli mi praw autorskich i majątkowych oraz zgodzi się na nie wykorzystywanie ich gdziekolwiek.

Praca zdalna. Jestem zainteresowany współpracą stałą.

CENY:
Artykuły zawierające min. 2000 znaków ze spacjami - 6 zł.
Wiadomości zawierające 500-1000 znaków ze spacjami - 3 zł.

ZAPOTRZEBOWANIE:
Artykuły - 90 szt/mc.
Wiadomości - 90 szt/mc.

Nie są to może wielkie pieniądze, ale też napisanie artykułu na 2000 (3/4 strony A4) znaków nie zajmuje dużo czasu. Idealne jako praca dodatkowa.

Osoby zainteresowane ofertą proszę o wysłanie wiadomości wraz z jednym własnym artykułem na maila: skatte@poczta.onet.pl wpisując w tytule [PRACA redaktor].

UWAGA!
Wiadomości bez załączonych tekstów nie będę brał pod uwagę.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
Zablokowany

Wróć do „Dam pracę”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa