ortodonta

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
erta
Posty: 193
Rejestracja: 21 sty 2010, 09:34

26 maja 2010, 16:42

ORTODONTA

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
-Praca w gabinecie stomatologicznym w Centrum Krakowa
-Leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych
-Praca z doświadczoną asystą

Wymagania:
-Doświadczenia w pracy z pacjentami ortodontycznymi
-Znajomość nowoczesnych metod ortodoncji
-Specjalizacja z ortodoncji mile widziana

Oferujemy:
-Dużą liczbę pacjentów ortodontycznych
-Bardzo dobrze wyposażony gabinet
-Atrakcyjne warunki zatrudnienia
-Pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres dentalservices@dentalservices.pl z dopiskiem ORTODONTA
Zablokowany