Przedstawiciel Handlowy - Konin

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
OLPoznan
Posty: 11
Rejestracja: 19 kwie 2010, 15:57

20 kwie 2010, 09:10

Największa włoska agencja pracy, działająca na rynku od 1997 roku, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciela handlowego
Nr Ref PH/SG
Miejsce pracy: Konin
WYMAGANIA:

• wykształcenie minimum średnie
• znajomość branży, produktów oraz dostawców materiałów budowlanych
• doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego w branży budowlanej
• łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
• prawo jazdy kat. B
• komunikatywność
• umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem
• umiejętność pracy w zespole
• otwartość na zmiany i nowości, gotowość do nauki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• poszukiwanie, pozyskiwanie i następnie utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
• ocena wiarygodność klienta i jego potrzeby
• przygotowanie ofert handlowych i dbanie o ich aktualizację
• negocjowanie warunków współpracy (klienci, dostawcy)
• przygotowanie dokumentów niezbędnych do podpisania umowy i udzielenia kredytu kupieckiego
• nadzorowanie dostaw na budowy
• monitorowanie rynek konkurencji, inwestorów i wykonawców
• koordynowanie współpracy pracowników handlowych ze swoimi klientami
• nadzorowanie spływ należności
• dostarczanie danych do opracowania budżetu, ocena możliwości rozwoju swojego regionu w zakresie poziomu sprzedaży materiałów budowlanych

OFERUJEMY:

• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
• niezbędne narzędzia do pracy
• praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na poniższy adres. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

j.juszczak@ol-polska.pl
Zablokowany