Kierownik Działu Sprzedaży Bezpośredniej

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
profasnet
Posty: 51
Rejestracja: 12 cze 2008, 10:29

30 mar 2010, 12:20

ProfAs firma doradztwa personalnego, dla jednego ze swoich Klientów, firmy z branży marketingowo-mediowej (obszar social media), poszukuje osoby na stanowisko:

Nr ref.: KDSB/03

Opis stanowiska:

- Współtworzenie strategii sprzedażowej firmy

- Pozyskiwanie i obsługa nowych klientów

- Kierowanie procesem sprzedaży dla Klientów indywidualnych realizowanej przez zespół handlowców

- Realizacja budżetu sprzedaży i wyznaczonych celów

- Pełna odpowiedzialność za wyniki sprzedaży

- Zarządzanie, motywowanie i rozwijanie podległego zespołu

- Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi Klientami zespołu handlowego

Wymagania:

- Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku menadżerskim w dziale sprzedaży firm z obszaru mediów

- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

- Znajomość mechanizmów funkcjonowania rynku mediów

- Umiejętność korzystania z wyników badań rynku i reklamy internetowej

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- Umiejętność pracy pod presją czasu

- Nastawienie na realizowanie celu

- Wykształcenie wyższe

Klient oferuje:

- Ciekawą i perspektywiczną pracę

- Możliwość rozwoju i awansu
- Wysokie wynagrodzenie

- Miłą atmosferę

- Laptop

- Telefon służbowy

- Opiekę medyczną dla pracownika i najbliższej rodziny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej nr ref. KDSB/03 (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres: kontakt@profas.com.pl
Zablokowany