Praca dla pań i panów o dobrej kondycji Śląsk!

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
waka1
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2010, 17:18

22 mar 2010, 17:20

Praca dla pań i panów o dobrej kondycji.

Wiek 18 - 35lat.

Wolne dwa/trzy stanowiska pracy.

Miejsce pracy: Chorzów i okolice.

Od kandydatów oczekujemy:

- Wykształcenie średnie
- Dobra znajomość topografii Chorzowa i okolic
- Zaświadczenie o niekaralności
- Predyspozycje do pracy z klientami
- Zaangażowanie i odpowiedzialność
- Umiejętność jazdy na rowerze/motorowerze/skuterze
- Silnej motywacji i zorientowania na wyznaczony cel
- Wysokiej kultury osobistej
- Dyspozycyjność, komunikatywność
- Umiejętności interpersonalne

Mile widziane aczkolwiek nieobowiązkowe
- Prawo jazdy Kategorii B

Osobom zatrudnionym oferujemy:

- Szkolenie wprowadzające
- Po pozytywnym zakończeniu szkolenia (1 -2 Dni) okres próbny do 14 dni
- Po pozytywnym zakończeniu szkolenia i okresie próbnym pracę na podstawie Umowy działo/zlecenie/o prace
- Pracę w zgranym zespole
- Atrakcyjny system wynagrodzeń

Zadania i obowiązki: odbiór i doręczanie przesyłek na terenie Chorzowa i okolic
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: chorzow1@o2.pl
Zablokowany