Inżynier elektronik (spec. Technika analogowa)

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
profasnet
Posty: 51
Rejestracja: 12 cze 2008, 10:29

01 mar 2010, 11:05

ProfAs, firma doradztwa personalnego, dla jednego ze swoich Klientów, firmy z branży elektronicznej, poszukuje osoby na stanowisko:

Warszawa (nr ref.: IE/03)

Opis stanowiska:
- Projektowanie i uruchamianie wzmacniaczy w technice analogowej dedykowanych do detektorów produkowanych w firmie,
- Symulowanie obwodów analogowo - cyfrowych, optymalizacja parametrów pracy układu,
- Pomiary parametrów wzmacniaczy, modułów detekcyjno - wzmacniających,
- Aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej i kart katalogowych produktu,
- Realizacja bieżących zamówień produkcyjnych,
- Korespondencja z klientami w ramach wsparcia technicznego, rozwiązywanie problemów technicznych, serwis produktu.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek elektronika,
- Doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu analogowych układów,
- Umiejętność projektowania szerokopasmowych wzmacniaczy tranzystorowych,
- Umiejętność projektowania schematów, obwodów PCB w oprogramowaniu PROTEL,
- Znajomość technik pomiarowych,
- Mile widziana umiejętność posługiwania się narzędziami do symulacji obwodów analogowych,
- Znajomość języka angielskiego,
- Mile widziane doświadczenie w dziedzinie techniki analogowej.

Oferujemy:
- Stabilna praca w firmie będącej światowym liderem w swojej branży,
- Atrakcyjne warunki finansowe (wzrastające),
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych kwalifikacji,
- Uczestnictwo w konferencjach krajowych i zagranicznych,
- Awans naukowy.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV wraz z numerem referencyjnym IE/03 na adres: kontakt@profas.com.pl
Zablokowany