Specjalsita ds Sprzedazy Usług HR - śląskie

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
Opteam
Posty: 12
Rejestracja: 23 lut 2010, 13:25

23 lut 2010, 13:43

Opteam Poland jest firmą zajmującą się pośrednictwem pracy na terenie UE oraz Polski. Zatrudniamy pracowników w różnych gałęziach przemysłu, budownictwa, logistyki oraz w sektorze usług. Zatrudniamy ludzi w różnym wieku, różnego pochodzenia oraz o różnorodnych umiejętnościach.

Obecnie dla nszego Klienta, firmy z branży HR z siedzibą w Katowicach. poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds Sprzedaży Usług HR
Obowiązki:
• aktywna sprzedaż usług leasingu pracowniczego, rekrutacji oraz doradztwa personalnego w Polsce,
• telefoniczne oraz bezpośrednie nawiązywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi Klientami,
• bezpośrednia obsługa sprzedaży: negocjowanie warunków transakcji, ustalenie szczegółowych warunków współpracy i jej realizacja zgodnie z przepisami prawa i przyjętymi w firmie standardami,
• nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy z Klientem,
• kreowanie nowych projektów i rozwiązań dla Klientów,
• prospekcja lokalnego rynku pracy,
• budowanie bazy Klientów,
• utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami.
Oferujemy:
• nieograniczone zarobki uzależnione od wyników pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego strukturach firmy,
• szkolenia wewnętrzne,
• samodzielność w działaniu
• niezbędne narzędzia pracy
Wymagania:
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B
• mile widziane dośiadczenie w sprzedaży usług pracy tymczasowej i doradztwa personalnego
• umiejętności negocjacyjne, inicjatywa w działaniu, samodzielność
• łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• wysoka kultura osobista
• znajomość pakietu MS Office, Internetu,
• czynne prawo jazdy kat.B

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV droga mailową, na adres: praca@opteam.fi , wraz z numerem referencyjnym SPHR/02/2010, lub kontakt tel.:
GSM: +48 698 334 737;
Tel./Fax +48 032 258 08 97
opteam.com
Adres:
Opteam Poland Sp. Z.o.o.
40-081 Katowice
Ul. Dąbrówki 15
Zablokowany