Lekarze-różne specjalizacje, woj.opolskie

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
erta
Posty: 193
Rejestracja: 21 sty 2010, 09:34

22 sty 2010, 12:22

Agencja rekrutacyjna ERTA poszukuje dla jednego ze swoich Klientów kandydatów na stanowisko:

LEKARZE (pulmonolog, pediatra, specjalista chorób wewnętrznych)

Miejsce pracy: KUP (woj. opolskie)

Opis stanowiska pracy:

- Pełnienie obowiązków lekarza na oddziałach szpitalnych
- Możliwość pełnienia dyżurów medycznych w zakresie chorób wewnętrznych, pulmonologii

Od kandydatów oczekujemy:

- Przynajmniej roku doświadczenia w danej specjalizacji
- Wykształcenia medycznego, kierunkowego
- Umiejętności pracy w zespole, jak i na samodzielnym stanowisku
- Otwartości w komunikacji z pacjentami
- Posiadania prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
- Pracę w przyjaznym zespole
- Umowę na czas nieokreślony lub kontrakt

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem „lekarz-opolskie”.
Zablokowany