Śmiali się, gdy wybrałem to zajęcie, ale gdy zacząłem zarabi

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
songster
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2010, 09:58

21 sty 2010, 10:00

Otworzyłaś ten wątek i zastanawiasz się, co to za interesujące zajęcie, dzięki któremu będziesz zarabiać. Otóż zanim Ci odpowiem, napiszę jak ja byłem zaskoczony. Wchodząc do tej firmy byłem niezbyt pewny, czy to dobry wybór. Są jeszcze mało znani oraz mają tanie produkty. Bałem się, że nie będą dobrej jakości. Kupiłem kilka rzeczy do domu, żeby sprawdzić, czy naprawdę będą przydatne. Wyniki przeszły moje najśmielsze oczekiwania – produkty naprawdę sprawdzały się w domu, a już najlepszą funkcjonalność miała kula.
To jeszcze nic, zadowolony pobiegłem do znajomych zareklamować wspaniałe produkty. Jakież było moje zdziwienie, gdy się okazało, że mało kto słyszał o tej firmie, ale każdy z chęcią przeglądał katalog, a potem zamawiał produkty. Mało tego – ponieważ ceny były niskie większość zamawiała po kilka, a czasem kilkanaście produktów, tak że w końcu zamówienia często przekraczały 100 zł! Zainteresowanie było tak duże, że w pracy znajome wyrywały sobie katalog! Naprawdę nigdy bym nie przypuszczał, że produkty tej firmy odniosą taki sukces.
Nie będę Ci opowiadał o tych wszystkich zaletach współpracy z nami, o tym że pracujesz tyle ile chcesz i nie czujesz nad sobą oddechu szefa. Chciałbym się skupić na unikatowych atutach, dzięki którym będziesz odnosić sukces:
- wysoka jakość produktów
- niska cena
- produkty do zastosowania w każdym gospodarstwie domowym
- niemalże zerowa konkurencja !!!
- to Ty sobie ustalasz, z kim współpracujesz
Zapisz się już teraz i zacznij zarabiać naprawdę duże pieniądze. Napisz do mnie na:
Majewski.michal@gmail.com lub zadzwoń 695 441 008.
Zablokowany

Wróć do „Dam pracę”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa