Oferta pracy - Magazynier

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
PracaInfo
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2009, 14:15

10 gru 2009, 14:28

PracaInfo jest firmą zajmującą się Doradztwem Personalnym istniejącym na rynku od czerwca 2007 roku. Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Magazynier
Miejsce pracy: Warszawa- Włochy (ul. Łopuszańska)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Nr ref.: 11/magazynier

Opis stanowiska:
Praca w magazynie z książkami

Wymagania:
Status studenta (mile widziane)
Sumienność
Motywacja do pracy

Stawka: 7, 50 zł netto
Praca na trzy zmiany (od pon. -pt.) 6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-6.00 – nie ma możliwości pracy na jedną zmianę!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych podając nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: jk@pracainfo.com.pl
Kontakt telefoniczny: 022 244 14 56
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zablokowany