konto bankowe dla młodych , jakie ?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ekspert PKO BP
Posty: 7
Rejestracja: 03 paź 2017, 09:01

04 paź 2017, 08:18

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Konta Za Zero! Przy aktywnym korzystaniu rachunek ten może być całkowicie bezpłatny – wystarczy jedynie zamówić kartę debetową. Brak opłaty za kartę - wystarczy, że w miesięcznym cyklu rozliczeniowym dokona Pani płatności kartą na kwotę minimum 300 PLN. Dodatkowo proponujemy bezpłatne krajowe przelewy internetowe oraz realizację zleceń stałych. Zapraszamy do kontaktu: https://www.pkobp.pl/lps/pko-konto-za-zero/?portal=700.
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

11 paź 2017, 08:36

mBank ma dobrą ofertę dla młodych.
Awatar użytkownika
prafo
Posty: 18
Rejestracja: 01 paź 2017, 11:04

29 paź 2017, 16:40

Na tych rankingach specjalnie bym się nie opierał. Ja mam konto w raiffeisen i dobrze mi z nim. Darmowe prowadzeni, darmowe bankomaty i bankowanie przez smartfona. Konto jest też oprocentowane, ale mnie to nie grozi.
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

31 paź 2017, 09:08

Najlepiej takie, jakie będzie najbardziej odpowiadać, można sprawdzić oferty banków.
Awatar użytkownika
Hamela
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2017, 01:25

02 lis 2017, 01:28

Dla młodych PKO lub Alior to chyba dobre opcje, szczególnie jeśli nie mają jeszcze zbyt dużych wpływów na konto.


___________
spróbuj linka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa