Opony samochodowe

Zablokowany
Awatar użytkownika
wioker
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2017, 11:01

27 lip 2017, 17:51

Nie chcesz aby opony zajmowały miejsce w Twojej piwnicy lub garażu? Ja swoje hondaplaza.pl/pl/samochody/serwis/hotel-dla-opon.html]opony honda przechowuje w hotelu dla opon w Honda plaza w Warszawie. Wiem, że maja tam odpowiednie warunki i na pewno będą w 100% sprawne do jazdy na następną zimę!
Awatar użytkownika
john007
Posty: 7
Rejestracja: 02 paź 2017, 18:21

02 paź 2017, 18:30

Bardzo fajne oponki są tutaj pirelli.com/tyres/pl-pl/car/find-your-tyres/all-about-tyres/tyre-markings Bardzo szeroki wybór mają, więc nie będzie chyba problemu z doborem :)
Awatar użytkownika
karmelo
Posty: 38
Rejestracja: 11 wrz 2017, 11:50

17 paź 2017, 22:05

takie rzeczy najlepiej pozostawić fachowcom, serio mój kumpel zawsze tak mówi. On ma forda, robi takie rzeczy tutaj akcjaserwisowa.pl/oponyzimowe , auto ma niemalże bez awaryjne, a jak już coś do zrobienia zawsze szybko wykryte i naprawione. Jest ogromny komfort i spokój jak samochód mamy sprawy.
Awatar użytkownika
jony26
Posty: 18
Rejestracja: 22 sie 2017, 10:41

25 paź 2017, 15:33

A ja moje hondaplaza.pl/pl/samochody/serwis/hotel-dla-opon.html]opony honda zakupiłem w Honda Plaza i bardzo sobie je chwalę. Całkiem niedrogo, a jakość jest naprawdę zadziwiająca. Polecam ! ;)
Awatar użytkownika
wotciarz
Posty: 71
Rejestracja: 03 lip 2017, 18:28

17 cze 2018, 19:49

A ja sobie kupilem komplet opon calorocznych: oponafelga.pl/opona/firestone_mseason_59186.html i mam spokoj. No ale ja mieszkam w duzym miescie, sniegu tutaj na ulicach nie widac - odsniezarki sprawnie dzialaja, zima nie zaskakuje drogowcow. Zima takze nie jezdze poza miasto - wiec dla mnie takie opony caloroczne to najlepsze rozwiazanie.
Awatar użytkownika
imperial
Posty: 4
Rejestracja: 22 wrz 2018, 15:30

22 wrz 2018, 15:34

Jakie opony zimowe, są najbardziej wytrzymałe? Chciałabym kupić dobre opony zimowe viking, zainwestować i mieć je na kilka sezonów. Jak na razie ofert szukam na ceneo ceneo.pl/oferty/opony-zimowe-viking macie jeszcze jakieś inne miejsca?
Awatar użytkownika
jakrono
Posty: 9
Rejestracja: 07 gru 2017, 16:20

22 wrz 2018, 23:44

Jak często zmieniacie opony? Ja przyjąłem sobie zasadę, że im częściej opony są wymieniane tym lepiej. Przeczytałem ostatnio artykuł uniroyal.pl/samochod/opony-poradnik/doswiadczenie-zimowe/opony-zimowe-latem o zmianie opon na sezonowe. Może to i brzmi śmiesznie, ale taka zmiana jest naprawdę ważna zarówno dla naszego auto, jak i dla naszego bezpieczeństwa. Dlatego w tym roku bardzo wziąłem sobie podane rady z artykułu do serca i w tym roku postaram się zagwarantować mnie i mojej rodzinie jak najbezpieczniejszą wycieczkę :D
Awatar użytkownika
Madameadame2
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2018, 08:57

11 paź 2018, 12:45

nigdzie wam tak dobrze nie doradzą w kwestii opon samochodowych jak w autoryzowanym serwisie waszej marki. Ja już przekonałam się do jeżdzenie tam na serwis, a i planuje skorzystać teraz z akcji zimowej m.exactag.com/cl.aspx?tc=640b4fd9a9558e78f09193b0d39cdf4a&url=https://akcjaserwisowa.pl/oponyzimowe na zakup opon zimowych za bardzo korzystną cenę. Jest to oczywiście zakup wraz z usługą montażu, więc podjeżdżam i wszystko wygodnie załatwiam na miejscu
Zablokowany

Wróć do „Inne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa