Praca Szklarz Inglostadt- Niemcy

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
praca13571
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2017, 10:33

15 cze 2017, 10:35

Stanowisko: Szklarz
Miejsce pracy: Inglostadt, Niemcy
Znajomość języka: niemiecki komunikatywny
Liczba wakatów: 1
Oferta 03/23/MR/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: SZKLARZ

Obowiązki:
- pracę przy produkcji szkła
- obrabianie szkła (kabiny prysznicowe, ekrany kuchenne, stoły, lustra. )
- pracę przy obsłudze maszyn Bottero oraz Intermac.

Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe, techniczne,
- Doświadczenia przy obsłudze maszyn Bottero oraz Intermac.
- Znajomość języka niemieckiego,
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Dokładność, rzetelność,
- prawo jazdy + własny samochód

Klient oferuje:
- umowę o pracę i długoterminową współpracę,
- opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- dodatki za nadgodziny,
- możliwość otrzymania zaliczki,
- opiekę polskiego biura.

Informacje dodatkowe: Oferta jest sprawdzona.
Na miejscu jest już polski pracownik od roku i bardzo chwali warunki pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim na podany adres mailowy
praca@corona-silesia.pl wpisując w temacie wiadomości nr oferty: 03/23/MR/2017
lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.519685033, 516977467

W CV prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych (może być w języku polskim)

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy zagranicą zgłoś zapraszamy Cię do kontaktu już dziś, nasi rekruterzy pomogą Ci w podjęciu innej pracy zagranicą.