Praca dla dwóch elektryków! OD ZARAZ

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
A.Burzynska
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2017, 12:15

29 mar 2017, 11:27

Miejsce pracy: BELGIA
Poszukujemy doświadczonego ELEKTRYKA
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa
Kontakt: Agnieszka Burzyńska +48 501 635 839, e-mail: agnieszka.burzynska@workexpress.pl

Obowiązki:
• Montaż instalacji elektrycznej w domach

Wymagania:
• Uprawnienia SEP do 1 kv
• Doświadczenie w instalacji sieci elektrycznej, podłączaniu urządzeń elektrycznych w domach mieszkalnych
• Gotowość do szybkiego wyjazdu do Belgii własnym samochodem
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwe nadgodziny
• Ekwiwalent za wykorzystywanie własnego samochodu do dojazdów do pracy
• Zakwaterowanie
• Opiekę koordynatora
• Opiekę rzecznika pracownika
Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową
Zablokowany

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa