Jak wypromować stronę internetową

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
ipfader8
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:46

20 lut 2017, 16:48

trzeba zaczać się pozycjonować
Awatar użytkownika
wazka18
Posty: 4
Rejestracja: 19 lut 2017, 14:49

22 lut 2017, 14:56

Przede wszystkim poprzez pozycjonowanie. Spójrzcie sobie tutaj za ile można mieć dostęp do wielu świetnych narzędzi SEO http://make-cash.pl/seotools-majestic-w ... ry-t12508/ :) Prawie że za darmo :D
Awatar użytkownika
Arina
Posty: 35
Rejestracja: 11 maja 2017, 10:26

11 maja 2017, 10:31

Generalnie sposób na wypromowanie strony w sieci mamy dzisiaj całkiem sporo. Nie mniej jednak sama popieram mojego przedmówcę i również już na samym początku postawiłabym na pozycjonowanie. Można je zlecić chociażby Agencji SEMPIRE sprawdź ofertę . Oczywiście pozycjonowania strony można podjąć się samodzielnie, nie mniej jednak po pierwsze jest bardzo czasochłonne, a po drugie musimy posiadać sporą wiedzę na temat tego rodzaju działań w sieci. W związku z czym na pewno warto tutaj zdać się na wiedzę i doświadczenie specjalistów:)
Awatar użytkownika
maniek56
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2017, 13:04

02 sie 2017, 13:08

Proponuję pójść, albo znaleźć w internecie solidną firmę zajmującą się e-marketingiem. Taką agencję marketingu internetowego, z raportami i chętną do rozmów. Dużo jest takich, ale aby była konkretna poszukaj opinii o niej w necie.
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

02 sie 2017, 13:44

Racja, to byłaby najlepsza opcja
Awatar użytkownika
adakrajewska
Posty: 14
Rejestracja: 18 sie 2017, 13:04

21 sie 2017, 11:57

Zdecydowanie najlepiej poprosić o pomoc specjalistów w tej dziedzinie. Gorąco polecam tę firmę: https://sem7.pl/ Współpracuję z nimi już od roku, stworzyli dla mnie nową stronę www, a teraz zajmują się jej pozycjonowaniem. Muszę przyznać, że ich praca przynosi świetne efekty :)
Awatar użytkownika
paluch66
Posty: 7
Rejestracja: 29 sie 2017, 10:17

29 sie 2017, 10:24

Ja ze swojej strony mogę polecić firmę GreenWeb z Poznania: https://www.greenweb.pl , zajmują się pozycjonowaniem stron i ich tworzeniem. U mnie robili wszystko od zera, najpierw stworzyli stronę a potem ją wypozycjonowali. Jestem bardzo zadowolony z efektów :)
Awatar użytkownika
karmelo
Posty: 38
Rejestracja: 11 wrz 2017, 11:50

13 wrz 2017, 20:26

wiesz co no ja bym spróbował zasięgnąć najpierw jakiejś specjalistycznej wiedzy.Na firmach za bardzo się nie znam bo nie korzystałem, ale jest świetny blog o tej tematyce Ahrefs myślę że jak poczytasz, to będziesz w stanie sam zająć się promowaniem strony w internecie.
Awatar użytkownika
chrisB1
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2017, 10:47

23 paź 2017, 10:51

Ciężko wypromować swoją stronę internetową działając tylko i wyłącznie na własną rękę. Próbowałem kilkukrotnie, ale nie przynosiło to większych korzyści. Zapoznałem się z ofertą różnych firm i ostatecznie zdecydowałem się zacząć współpracę z https://www.bauerseo.pl/ i dopiero teraz na mojej stronie internetowej zaczął się ruch. Specjaliści z tej firmy wyjaśnili mi jakie prace wykonują, wszystko jest przejrzyście raportowane, dlatego nie muszą bać się o efekty.
Awatar użytkownika
kosmiczna
Posty: 62
Rejestracja: 24 sie 2017, 16:50

02 lut 2018, 22:59

A nie myślałaś o pozycjonowaniu? To według mnie jest taka podstawa jeżeli chodzi o promowanie strony. Jeżeli nie wiesz na co postawić to ja na pewno polecam zobaczyć sobie pozycjonowanie norwegia . Może ich oferta akurat przypadnie Ci do gustu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa