Pracownik Produkcji/Pakowacz, Uk, Hull

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
jwiechno
Posty: 20
Rejestracja: 22 lip 2016, 15:26

28 paź 2016, 13:31

Jestesmy niezalezna, brytyjska, wielokrotnie nagradzana agencja rekrutacyjna, ktora na rynku pracy dziala juz od ponad 25 lat. Siedziba naszego glownego biura znajduje sie w centrum starego miasta Hull, posiadamy takze oddzialy w Leeds oraz nowo otwarty oddzial w Dereham. Cechuje nas profesjonalizm oraz indywidualne podejscie do kazdego Kandydata.
Jednym z naszych najwiekszych klientow sa najprezniej prosperujace na rynku w UK zaklady miesne, dla ktorych obacnie prowadzimy rekrutacje.

Opis Stanowiska:
• ogolne prace na produkcji w zakladzie np. pakowanie miesa, obsluga maszyn produkcyjnych, praca fizyczna polegajaca na przenoszeniu/dzwiganiu skrzynek, sprzatanie fabryki itp
• dostepne rozne zmiany w systemie 4 on/4 off badz od poniedzialku do piatku, zmiany dzienne badz nocne
• zmiana dzienna start 6:00 rano, koniec 18:00 ( w systemie 4on/4off )
• zmiana nocna start 18:00, koniec ok. 5:00 rano ( w systemie 4on/4off )
Praca dostepna jest od zaraz, mozliwosc pracy do konca grudnia 2016.
Oferta pracy dotyczy takze studentow, ktorzy chcieliby zarobic w okresie wakacyjnym.

Wymagania:
• znajomosc jezyka angielskiego ( w stopniu troche wiecej niz podstawowym , G.O.R )
• checi do pracy, uczciwowsc
• umiejetnosc pracy w zespole
• gotowsc do szybkiego wyjazdu za granice

Oferujemy:
• ok. 40 godzin pracy w tygodniu, max. 60 h w przypadku dostepnych nadgodzin
• praca w systemie zmianowym
• stawki godzinowe pomiedzy £6.70/h- £7.20/h
• platne nadgodziny po 38.5 h ( w przypadku pracy w systemie 4on/4off ) badz po 40 h w przypadku pracy od poniedzialku do piatku
• 20 dni platnego urlopu ( 4on/4off ) badz 28 dni platnego urlopu przy zmianie poniedzialek-piatek
• rzetelne rozliczanie z godzin pracy
• pierwsza wyplata juz w drugi piatek od momentu rozpoczecia pracy
• pomoc przy otwarciu konta bankowego, wyrobienia ubezpieczenia spolecznego NIN
• asyste w poszukiwaniu zakwaterowania w przypadku gdy kandydat wyrazi na to pisemna zgode
• opieke konsultantow podczas trwania kontraktu
Jesli jest to twoja pierwsza praca na terenie UK w tym roku podatkowym nie bedziesz placic podatku do pierwszych zarobionych £11.000 (zgodnie z wytycznymi Urzedu Podatkowego: HMRC)

Kontakt: kkrzewina@prestige-recruitment.com

Dziekujemy za zgloszenia
Zablokowany