PRACOWNIK LOGISTYKI ze znajomością języka angielskiego

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
EURO WORK
Posty: 139
Rejestracja: 02 wrz 2011, 11:07

01 cze 2016, 11:47

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii z branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK LOGISTYKI
ze znajomością języka angielskiego

Miejsce pracy: Holandia
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Obowiązki:
praca na różnych działach : kompletowanie zamówień, sortowanie pakowanie i układanie artykułów.
Oferujemy:
Stawki wiekowe euro brutto/h:
18 lat – euro; 5,45
19 lat - euro; 6,38
20 lat - euro; 7,41
21 lat - euro; 8,33
22 lata - euro; 9,36
23 lata i więcej - euro; 10,43
Wysokość stawki wzrasta wraz ze stażem pracy.
Zakwaterowanie - zapewnia pracodawca, płatne według stawek wiekowych:
do 20 roku życia: pokój jednoosobowy: 89,51 euro/tygodniowo, dwuosobowy: 73,83 euro/tygodniowo, trzyosobowy: 64,59 euro/tygodniowo
21 lat: pokój jednoosobowy: 94,55 euro/tygodniowo, dwuosobowy: 78,87 euro/tydzień, pokój trzyosobowy: 67,11 euro/tygodniowo
22 lata: pokój jednoosobowy: 99,52 euro/tydzień, dwuosobowy: 83,84 euro/tygodniowo, trzyosobowy: 69,63 euro/tygodniowo
23 lata lub więcej: pokój jednoosobowy: 100 euro/tygodniowo, dwuosobowy: 93,85 euro/tygodniowo, trzyosobowy: 74,06 euro/tygodniowo,
Ubezpieczenie zapewnia pracodawca - płatne 21,19 euro/tydzień, niezależnie od wieku.

Wymagania:
min. komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie – sprawdzana rozmową telefoniczną
prawo jazdy kategorii B – mile widziane
numer SOFI – mile widziany
elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany).
Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!
Zablokowany