KIEROWNIK ZMIANY Z JĘZYKIEM NIEM. - MAGAZYNIER (M/F)

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
HRXP
Posty: 15
Rejestracja: 05 kwie 2016, 14:55

28 kwie 2016, 10:58

Dla jednego z naszych klientów z branży logistycznej poszukujemy ambitnej i dobrze zorganizowanej osoby do zarządzania zespołem pracowników.

Miejsce pracy: Hodenhagen (okolice Hannoveru), Neumünster (okolice Hamburga)
Numer referencyjny: PKA-1366-20160601 (Hodenhagen), PKA-3363-20160601 (Neumünster)
Start: do uzgodnienia

Zakres obowiązków funkcyjnych:
• Organizowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu
• Bieżące monitorowanie jakości i wydajności pracy
• Stała współpraca z kierownictwem zmiany
• Codzienne raportowanie do przełożonych
• Wdrażanie nowych pracowników do pracy
• Okresowa ocena podległych pracowników

Zakres obowiązków pracowniczych:
• Prace magazynowe na różnych działach zlecone przez klienta
Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników lub/i doświadczenie w pracy w logistyce
• Prawo jazdy (warunek konieczny)
• Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy
• Znajomość pakietu MS Office
• Wykształcenie min. średnie
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
Oferujemy:
• Interesująca praca w międzynarodowym środowisku
• Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
• Jasno sprecyzowana ścieżka kariery uzależniona od osobistego zaangażowania
• Szkolenia wewnętrzne
• Dopłatę do zakwaterowania
• Wsparcie w załatwieniu formalności na terenie Niemiec (meldunek, zasiłek rodzinny)
• Służbowy telefon i laptop

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
jobs.pl@hr-xp.com z dopiskiem:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR Xperience GmbH z siedzibą w Hoppegarten."