Brukarz z VCA

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
PranGliwice
Posty: 8
Rejestracja: 07 maja 2014, 10:46

15 kwie 2016, 12:32

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Obowiązki:

- układanie kostki brukowej

Oferujemy:

- wynagrodzenie: 450 euro netto/tyg

- darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie

- praca na długi okres czasu

Wymagania:

- doświadczenie jako brukarz

- certyfikat VCA

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem BRUKARZ