Komisjoner (f/m)

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
HRXP
Posty: 15
Rejestracja: 05 kwie 2016, 14:55

13 kwie 2016, 18:05

W związku z dynamicznym rozwojem, firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

KOMISJONER (M/F)
Miejsca pracy: różne regiony Niemiec (Bawaria, Saksonia, Dolna Saksonia, Brandenburgia)
Numer referencyjny: KOM-000-2016
Start: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

• komisjonowanie artykułów spożywczych za pomocą zestawu słuchawkowego pick by voice lub skanera oraz wózka widłowego niskiego składowania
• ogólne prace magazynowe
• pakowanie towarów na paletę

Wymagania:

• motywacja do pracy
• uprawnienia na wózki widłowe
• opanowanie niemieckiego słownictwa używanego w systemie pick by voice (materiały przesyłamy mailowo)
• zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

• tygodniowe szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy jako komisjoner na jednym z naszych projektów
• niemiecką umowę o pracę i rezultujące z tego benefity (po pomyślnie zakończonym szkoleniu)
• możliwość podwyższenia swoich kompetencji i awansu na stanowisko koordynatora

Mile widziane:

• doświadczenie w pracy na magazynie na stanowisku komisjoner (pomocnik na magazynie)
• znajomość systemu pick by voice
• znajomość obsługi skanera
• podstawowa znajomość języka niemieckiego
• własne auto

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
jobs.pl@hr-xp.com z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR Xperience GmbH z siedzibą w Hoppegarten."