PRACOWNIK PRODUKCJI ze znajomością języka angielskiego

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
EURO WORK
Posty: 139
Rejestracja: 02 wrz 2011, 11:07

08 kwie 2016, 15:12

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia
Rozpoczęcie pracy: w ciągu kilku dni do 2 tygodni
Opis stanowiska pracy:
Praca na różnych stanowiskach produkcyjnych - pakowanie warzyw/owoców, pakowanie saszetek z sosami, prace magazynowe, praca jako operator wózka widłowego oraz paletowego.

Oferujemy:
Stawki wiekowe euro brutto/h:
18 lat min 4,01 – max 7,59 euro brutto/h
19 lat min 4,62 – max 7,59 euro brutto/h
20 lat - min 5,41 – max 7,59 euro brutto/h
21 lat – min 6,38 – max 8,92 euro brutto/h
22 lata – min 7,48- max euro 10,10 brutto/h
23 lata i więcej – min 8,80 – max 10,10 euro brutto/h

Zakwaterowanie- zapewnia pracodawca, płatne przez pracownika według stawek wiekowych w zależnie od oferty
Ubezpieczenie - zapewnia pracodawca - płatne 21,19 euro/ tydzień, niezależnie od wieku.
Praca od poniedziałku do piątku, ale także w weekendy
Ilość godzin pracy ok 38h/ 40 h tydzień, możliwe nadgodziny!

Wymagania:
min. komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie
mile widziany numer SOFI/BSN
elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany)
chęć zdobycia doświadczenia zawodowego

https://system.erecruiter.pl/FormTempla ... af9275d530

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!
Awatar użytkownika
Dima34
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2016, 12:36

10 kwie 2016, 00:32

Link do tej strony, nie działa...
Zablokowany