Monter/Mechanik połączeń kołnierzowych (Flange Mechanic)

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
EURO WORK
Posty: 139
Rejestracja: 02 wrz 2011, 11:07

06 kwie 2016, 15:54

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rotterdam

Obowiązki:
Praca na rafinerii przy montażu, demontażu rur oraz połączeń kołnierzowych.
Prace przy naprawach/konserwacji połączeń kołnierzowych, zaworów, uszczelek, zbiorników i pomp.

Wymagania:
- doświadczenie jako monter połączeń kołnierzowych
- certyfikat na połączenia kołnierzowe (Flange Connections Certificate)
- WFPr (Certyfikat na połączenia kołnierzowe pod wysokim ciśnieniem)
- VVL (Certyfikat na Bezpieczne Przemieszczanie Ładunków)
- numer SOFI
- certyfikat VCA
- bardzo mile widziane Prawo jazdy i własny samochód
-bardzo mile widziany Certyfikat na Aparaty Tlenowe Ucieczkowe (dla osób posiadających certyfikat 0,50 euro netto/ h)
- znajomość rysunku izometrycznego oraz umiejętność samodzielnej pracy na jego podstawie;
- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego (weryfikowana rozmową telefoniczną).

Oferujemy:
- €12,96 netto/h (€15 brutto/h)
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika € 76,50/ tydzień
- ubezpieczenie: €21,19
- pracę na pełen etat – ok. 40 godzin tygodniowo
- pracę na min. 3 miesiące z możliwością przedłużenia

https://system.erecruiter.pl/FormTempla ... 932b329ace

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!
Zablokowany