Operator 4-kierunkowego wózka wysokiego składowania

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
EURO WORK
Posty: 139
Rejestracja: 02 wrz 2011, 11:07

06 kwie 2016, 15:52

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Best
Rozpoczęcie pracy: od zaraz!
Oferta na ok. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
Ilość godzin pracy: ok. 40h/tygodniowo

Obowiązki:
Praca na magazynie jako operator 4-kierunkowego wózka wysokiego składowania. Możliwość otrzymania stałego kontraktu!

Oferujemy:
- stawka: 10,26 euro/h
- zakwaterowanie zapewnia pracodawca, płatne przez pracownika: pokój jednoosobowy: 100 euro/tygodniowo, dwuosobowy:93,85euro/tygodniowo, trzyosobowy: 74,06 euro/tygodniowo,
- ubezpieczenie zapewnia pracodawca - płatne 21,19 euro / tydzień

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze 4 - kierunkowego wózka wysokiego składowania
- min. komunikatywna znajomość języka holenderskiego – sprawdzana rozmową telefoniczną!
- certyfikat uprawniający do obsługi 4-kierunkowego wózka wysokiego składowania
- mile widziany numer SOFI/BSN

https://system.erecruiter.pl/FormTempla ... bc3285f7c

Prosimy o zamieszczanie w CV klauzuli o danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!
Zablokowany