Pracownik fizyczny (czyszczenie maszyn do recyklingu)

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
EURO WORK
Posty: 139
Rejestracja: 02 wrz 2011, 11:07

14 mar 2016, 16:25

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Hengelo, Holandia
Data rozpoczęcia: 21.03.2015 (12-16 tydzień 2016 r)
Oferta na min. 5 tygodni z możliwością przedłużenia
Ilość godzin pracy: ok 40h/tydzień
Obowiązki:
Sprzątanie maszyn do recyklingu

Oferujemy:

Stawki wiekowe:
21 lat – 6,79 euro brutto//h
22 lata – 7,81 euro brutto/h
23 lata – 9,40 euro brutto/h
zakwaterowanie: płatne dla osób powyżej 23 r. życia - 15,25 euro/dzień (76,25 tydzień)
ubezpieczenie: opłacane przez pracownika - 21,50 euro/tydzień
dojazd do pracy samochodem służbowym ok 50 km
praca na 1 zmianę od 7.00 do 16.00

Wymagania:

brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
min. mocno komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego,
możliwość pracy na wysokościach (ok. 20m),
możliwość wyjazdu na wskazany w ofercie czas,
prawo jazdy i możliwość kierowania autem służbowym oraz dowożenia innych pracowników do pracy.

https://system.erecruiter.pl/FormTempla ... onId=16100

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!
Zablokowany