Menedżer Zespołu w Bielsku-Białej

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
Commercial Union
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2009, 09:07

10 mar 2009, 09:10

Grupa Commercial Union Polska, jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, jest częścią grupy Aviva, piątej instytucji ubezpieczeniowej na świecie.
W Polsce obsługujemy ponad 3 miliony klientów i zarządzamy aktywami o wartości ponad 55 miliardów zł. Oferujemy nowoczesne produkty finansowe m.in.: ubezpieczenia na życie, fundusz emerytalny, ubezpieczenia majątkowe, produkty inwestycyjne oraz ubezpieczenia komunikacyjne sprzedawane przez telefon i internet.

Obecnie dla poszukujemy współpracowników na stanowisko:

Menedżer Zespołu

Oferujemy:
Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez profesjonalny system szkoleń,
Nowoczesne narzędzia pracy,
Elastyczne godziny pracy,
Możliwość osiągania wysokich dochodów!

Nasze oczekiwania:
Wyższe wykształcenie,
Doświadczenie w branży sprzedażowej,
Samodzielność i przedsiębiorczość,
Umiejętność budowania relacji interpersonalnych,
Mile widziane doświadczenie w rekrutacji lub zarządzaniu zespołem.

Najważniejsze zadania Menedżera Zespołu to:
Prowadzenie rekrutacji,
Wdrażanie nowych współpracowników,
Coaching i szkolenie zespołu,
Motywowanie podwładnych.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: wydrzynska.d@gmail.com

Prosimy o dopisanie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U. nr 133, poz. 883”
Zablokowany