Opiekun/opiekunka do seniorów w Hagen od zaraz za 1250 euro

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
wincklerpersonal
Posty: 412

26 sty 2016, 11:33

Winckler Personal już od prawie 4 lat zajmuje się rekrutacją polskich pracowników do krajów niemieckojęzycznych, oferując im sprawdzone i godne polecenia miejsca pracy. Cenimy sobie zaufanie i zadowolenie naszych klientów, dlatego na każdym kroku staramy się dopasować oferty do Twoich potrzeb i oczekiwań. Wybierając nas, możesz liczyć na sprawne i legalne zorganizowanie wyjazdu, stabilne zatrudnienie za granicą, atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe bonusy. Nie wahaj się. Dołącz do nas już dziś, a na pewno będziesz zadowolony/a z wyboru.

Sprawdź czy poniższa oferta jest właśnie dla Ciebie:

Opiekun/opiekunka do seniorów w Hagen od zaraz za 1250 euro.

Jeśli znasz niemiecki w stopniu dobrym lub bardzo dobrym, cechuje cię odpowiedzialność, troskliwość i cierpliwość, a praca z osobami starszymi nie jest dla ciebie problemem, to oferta w sam raz dla ciebie. Poszukujemy właśnie empatycznej osoby do opieki nad starszym małżeństwem, oboje w wieku 80 lat. Pani cierpi na demencję starczą i Alzheimera. Senior z kolei cierpi na chorobę Parkinsona i artretyzm. Pan porusza się z pomocą balkonika. Ponadto oboje chorują na cukrzycę. W domu mieszka również córka (60), która jest lekko niepełnosprawna umysłowo, ale nie wymaga opieki. Po części to ona zajmuje się rodzicami. Prawo jazdy jest wymogiem koniecznym.

OBOWIĄZKI

codzienna opieka nad seniorami
przygotowywanie posiłków
podawanie leków i insuliny
pomoc przy wstawaniu, ubieraniu, podstawowej higienie
towarzyszenie w wizytach u lekarza
gotowość do wstawania w nocy (pomoc w dojściu do toalety)
sprzątanie, pranie, zakupy itp.

WYMAGANIA
 Co jest dla nas ważne?

Znasz język niemiecki i nie boisz się rozmawiać.
Jesteś osobą odpowiedzialną, troskliwą i cierpliwą, lubisz spędzać czas z osobami starszymi.
Nie masz nałogów, jeśli już tylko nałóg palenia rodziny mogą zaakceptować.
Masz już doświadczenie związane z opieką nad osobą starszą.
Lubisz i potrafisz prowadzić dom i gotować.
Masz prawo jazdy i praktykę w jeździe samochodem.
Chcesz wyjechać na ok. 2 miesiące i możesz zostać również na okres świąteczny.

OFERUJEMY

legalne i stabilne zatrudnienie w Niemczech (druk A1 potwierdzający legalność zatrudnienia)
sprawną organizację wyjazdu
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 1250 plus pakiet bonusów, czyli 50 Euro za czynne prawo jazdy/ 50 Euro na Urodziny/ 50 Euro za polecenie innej osoby/ 160 Euro za polecenie niemieckiego Klienta/ 50 Euro za szybki wyjazd/ 50 Euro za pełne 3 miesiące pracy.
gwarantujemy TERMINOWOŚĆ wypłaty wynagrodzenia
kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ
zakwaterowanie w pokoju z własną łazienką, radiem i telewizorem

KONTAKT Z BIUREM:

Już dziś serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.
Przekierowanie do formularza aplikacyjnego nastąpi po kliknięciu przycisku „Aplikuj” lub po wklejeniu poniższego adresu www w pasku wyszukiwarki:
h
https://system.erecruiter.pl/FormTempla ... b29bf4c9cf

Nasze biuro mieści się w 00-105 Warszawa, ul. Twarda 18.

Zadzwoń do Nas - Opieka seniorów w Niemczech:  (22) 631 11 10

Inżynieria, przemysł i produkcja – Niemcy, tel.: (22) 631 11 70

Rekrutacje stałe – Polska, tel. (22) 652 27 72

Napisz E-mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl
Prosimy również o wysyłanie wiadomości SMS na nr 608 708 234 - ODDZWONIMY.

Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl
Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia - 11630
Zablokowany