Kelner/kelnerka

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
ofertypracyzagranica
Posty: 8
Rejestracja: 17 sty 2016, 05:52

17 sty 2016, 06:07

Opis stanowiska:
- powitanie gości
- miła i rzetelna obsługa klientów
- pomoc w wyborze dań z karty
- serwowanie potraw i napojów
- dbanie o porządek

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku kelnerka/kelnerki
- umiejętność pracy w zespole oraz łatwości uczenia się
- wysoka kultura osobista i nienaganne maniery
- samodzielność oraz dobra organizacja pracy
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę u niemieckiego pracodawcy
- legalne, stałe zatrudnienie
- pomoc pracodawcy w zakwaterowaniu
- świadczenia socjalne
- możliwość podjęcia pracy od zaraz

http://ofertypracyzagranica.com.pl/oglo ... nerka.html
Zablokowany