Mechanik samochodów ciężarowych (HGV)

Praca w Irlandii, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu
Awatar użytkownika
UKHolbern
Posty: 13

02 lis 2015, 12:22

HOLBERN - jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 450 przedsiębiorstwami na terenie całej Europy.

Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi.

Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Miejsce pracy: Dublin (Ashbourne), Irlandia
Nr ref: UK/BCI/2015

Opis stanowiska
- Konserwacja i naprawa samochodów ciężarowych (HGV) i wszelkiego rodzaju naczep
- utrzymywanie w należytym stanie floty (dokonywanie wymian wadliwych części )

Wymagania
- minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w naprawach ciężarówek typu Mercedes, DAF,
Renault, Volvo i różnego rodzaju naczepy
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Oferujemy
- pracę mechanika samochodów ciężarowych (HGV) w Irlandii
- umowę na okres 6 miesięcy z późniejszą możliwością umowy na czas nieokreślony
- atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do umiejętności
- legalne zatrudnienie na irlandzką umowę
- możliwość podjęcia pracy od zaraz
- opiekę konsultanta w j. polskim

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 660 715 307 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: uk@holbern.pl wpisując w tytule UK/BCI/2015. Więcej ofert pracy na stronie: www.holbern.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)