Opiekun/ka starszej pani Waltraud w Essen od 19.11.2015

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
wincklerpersonal
Posty: 412

29 paź 2015, 09:47

WINCKLER PERSONAL to nowoczesna prężnie rozwijająca się firma z branży opiekuńczej poszukująca obecnie dla niemieckiego klienta osoby na stanowisko:

Pani Waltraud to osoba bardzo spokojna i miła. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w Essen i potrzebuje osoby, która będzie jej towarzyszyć w codziennym życiu. Starsza pani ma przedewszystkim problemy z sercem w 2005 roku przeszła zawał, w 2014 założono jej rozrusznik serca. Ma lekkie nadciśnienie. Porusza się samodzielnie lub przy pomocy balkonika. Pani Waltraud to 77 letnia, umysłowo w pełni sprawna dama. Zlecenie jest sprawdzona, szukamy zmienniczki na 2 miesiące.

Zapraszamy do ApLiKoWaNiA! :)

OBOWIĄZKI
Wsparcie w prowadzeniu domu,
Doraźna pomoc przy higienie i ubieraniu rajstop uciskowych,
Nadzorowanie przyjmowania płynów,
Organizaca planu dnia,
Wspólne aktywne spędzanie czasu, rozmowy, gry i spacery.

WYMAGANIA

Dobra lub ewentualnie komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
Predyspozycje do współpracy z osobą w podeszłym wieku - empatia, cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność, czułość,
Brak nałogów ( osoby palące tylko na zewnątrz),
Gotowość do wyjazdu na 2 miesiące.

OFERUJEMY

Atrakcyjne wynagrodzenie,
Legalne i stabilne zatrudnienie,
Odprowadzone składki do ZUSu, ubezpiezenie,
Druk A1 poświadczający legalność zatrudnienia,
Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ,
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
Bezpłatny dojazd i powrót,
Pełna organizacja wyjazdu,
Pakiet bonusów!

KONTAKT Z BIUREM:
Osoby spełniające wymagania, zainteresowane oferowanym stanowiskiem pracy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.
Przekierowanie do formularza aplikacyjnego nastąpi po kliknięciu linku:
https://system.erecruiter.pl/FormTempla ... b29bf4c9cf Dziękujemy za złożone aplikacje.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. , ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Opieka seniorów – Niemcy, tel.: (22) 631 11 10 | (22) 631 11 55 | (22) 620 35 68
Inżynieria, przemysł i produkcja – Niemcy, tel.: (22) 631 11 70
Rekrutacje stałe – Polska, tel. (22) 652 27 72
E-mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl
Więcej ofert pracy na terenie Niemiec znajdziesz na naszej stronie internetowej www.wincklerpersonal.pl
Zablokowany